Img_KONE_Logo_Support_Header
回到顶部

ANALYYTIKOT

对它进行分析。通力,ei vastaa heidän esittämistään kommenteista tai arvioista。

潘克基 Analyytikko Puhelin 电子邮件
ABG Sundal Collier Ltd 卡尔Bokvist
+46 85 662 8633 karl.bokvist@abgsc.se
Alphavalue
Valentin Mory.
v.mory@alphavalue.eu
美国银行Merrill Lynch
Madhvendra辛格 +44 20 7995 6105 Madhvendra.Singh@bofa.com
巴克莱(Barclays) 佬司Brorson +44 203 134 1156 lars.brorson@barclays.com
贝伦贝格 乔尔Spungin
+44 20 3207 7867 Joel.Spungin@berenberg.com
卡耐基投资银行芬兰分行 汤姆麻醉商
+358 9 6187 1234
tom.skogman@carnegie.fi
花旗 Klas Bergelind. +44 207 986 4018 klas.bergelind@citi.com
瑞士信贷(Credit Suisse) 安德烈库努林 +44 207 888 0350 andre.kukhnin@credit-suisse.com
丹麦市场股票 Antti Suttelin +358 10 236 4708 antti.suttelin@danskebank.com.
DNB 托米- Railo
+44 20 7621 6085 tomi.railo@dnb.no
Evli
Teemu Reiman

teemu.reiman@evli.com
法国巴黎银行(BNP Paribas) 米格尔博雷加
+44 (0) 203 430 8525
miguel.borrega@exanebnpparibas.com
高盛(Goldman Sachs) Daniela Costa.
+44 20 7774 8354 daniela.costa@gs.com
Handelsbanken资本市场 Timo Heinonen.
+358 10 444 2483 tihe03@handelsbanken.se
汇丰银行 倪甘蓝
+91 80 4555 2756 puneet.garg@hsbc.co.in
有利 埃尔基Vesola
+358 50 549 5512 erkki.vesola@inderes.fi.
杰弗里斯
Rizk麦迪
+44 20 3207 7806 rmaidi@jefferies.com
摩根大通(JP Morgan)
安德鲁•威尔逊
+44(0)20 7742 6332 andrew.j.wilson@jpmorgan.com
开普勒盛富证券 马丁Flueckiger +41 43 333 6005 mflueckiger@keplercheuvreux.com
Liberum
基督教Hinderaker
+44 (0) 20 3100 2275
christian.hinderaker@liberum.com.
摩根士丹利(Morgan Stanley) 露西载体
+44 20 7425 3837 lucie.carrier@morganstanley.com
Nordea Markets. 马努Rimpela +358 9 1655 9926 manu.rimpela@nordea.com
奥多证券 Delphine Brault. + 33 1 44 51 83 25
dbrault@oddo.fr
OP金融集团 安西Raussi
+358 10 252 4392 anssi.raussi@op.fi
雷德本》 詹姆斯·摩尔
+44 20 7000 2020 james.moore@redburn.com
加拿大皇家银行 Nick Housden.
+ 442074298831
nick.housden@rbccm.com
SEB
Antti Kansanen
+358 9 616 28724 antti.kansanen@seb.fi
法国兴业银行(Societe Generale)
Debashis集 +91 80 6731 7038 debashis.chand@sgcib.com
Stifel 丹尼尔Gleim +49 (69) 78808 229 daniel.gleim@stifel.com
瑞银 吉尔勒莫请来 +46 8 453 73 08 Guillermo.peigneux-lojo@ubs.com
纵向研究合作伙伴
杰弗里·斯普拉格 +1 203 276 5665 js@verticalresearchpartners.com

Sivustomme käyttää evästeitä, jotta voimme tarjota sinulle parhaan mahdollisen kokemuksen。Hyväksyt evästeiden käytön painaamara Hyväksyn ja jatkamalla sivujen käyttöä。我们lukea tietosuojaselosteentaalta

欢迎来到通力!

您是否对作为公司业务或职业机会的荣誉感兴趣?

企业网站

您是否想在各自的通力网站上了解您所在地区可用的解决方案的更多信息,包括当地的联系信息?

你建议的网站是

maasuositsta ei voida näyttää

Siirry paikalliselle sivustolle